Bilgi Cevap: Aradığınız ne varsa

Go down

Bilgi Cevap: Aradığınız ne varsa

Post by Admin on Thu Sep 18, 2014 9:53 am

Bilgi Cevap: Aradığınız ne varsa

İnternette aradığınız bilgiye hızlı ve kolayca ulaşmak ilk başlarda basit görünse de oldukça zorlu bir yoldur. Özellikle de spesifik konularda yapılan araştırmalarda yeterince bilgi kaynağı bulunmamaktadır. Yakın bir zamanda yayın hayatına başlayan Bilgi Cevap isimli site ise bu sorunlara bir çözüm olabilmek için harekete geçmiş olan bir ekibin elinden çıkma. Sitenin ana sayfasına girdiğinizde sade ve göze hoş gelen bir portal karşılıyor sizi. Bu sayfadan, sitenin alt sayfalarından istediğinize gitmenize imkan sağlanmış durumda.

Bilgi Cevap sitesinin ilk açılan bölümü Blog olmuş. Bilgi Cevap Blog sayfası ile genel içerik üretme konusunda çalışmalarına devam eden ekip bu Blog’da; nasıl yapılır bilgilendirmelerinden yemek tariflerine, teknoloji haberlerinden gündemdeki konulara kadar birçok farklı içerik sunmakta. Blog sayfası gün geçtikçe daha da zengin içeriğe sahip oluyor ve git gide büyüyor. Sizlerin de bakmasını tavsiye ederiz.

Bilgi Cevap ekibinin ikinci olarak açtıkları, yepyeni alt sitesi ise Soru cevap bölümü. Soru cevap konusunda içerikler üreten ve sorduğunuz her soruya bir cevapları olduğunu belirten ekip sitenin can damarının bu sayfalar olacağını belirtiyor. Bilgi Cevap soru cevap bölümünde soru sorarak, öğrenmek istediğiniz her şeyi diğer ziyaretçiler ve site ekibinden öğrenebilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 1771
Join date : 2013-07-20

View user profile http://oyundelisi.boardonly.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum