Seri ilan Scripti Premium Versiyon

View previous topic View next topic Go down

Seri ilan Scripti Premium Versiyon

Post by Admin on Wed Oct 01, 2014 1:13 am

Seri ilan Scripti Premium Versiyon

Seri ilan scripti arıyorsanız tam olarak doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız. Seriilanscripti.com/premium-version sayfasına giriş yaparak, Premium Versiyon Seri ilan Scripti satın alabilirsiniz.

http://www.seriilanscripti.com/premium-version/ sayfası üzerinde, Premium Versiyonlu Seri ilan scriptine binaen son derece ayrıntılı bilgiler ziyaretçilere sunulmuştur. Script hakkında merak edilen her türlü özellikler, bu sayfada kendine yer bulmuştur.

Script ile ilgili aklınıza takılan tüm konuları arzu ettiğiniz takdirde, satis @ supervitrin.com adresine e-posta göndererek de iletebilirsiniz. Bu e-posta adresine göndereceğiniz tüm mailler, ivedilikle ve özenle yanıtlanacaktır.

Muhteşem bir tasarıma ve kusursuz özelliklere sahip seri ilan scripti sahibi olmak istiyorsanız, bu scripti hiç tereddüt etmeden alınız. Şimdi sizlere bu script için ana sayfa görüntüsünü sunacağım.Resimden de görebileceğiniz gibi, sizin de profesyonel görünüme sahip bir seri ilan siteniz olabilir.


Seri ilan Scripti Premium Versiyon Satın alanlara ÜCRETSİZ SEO ÇALIŞMASI VE 3 HEDEF KELİME İÇİN İLK SAYFA GARANTİSİEvet, yanlış duymadınız. Premium versiyon seri ilan scripti satın alanlara, alanında uzman seo danışmanları, tamamen ücretsiz olarak seo çalışmaları uygulayacaklardır. Bu seo çalışmaları akabinde, 3 hedef kelime için İLK SAYFA Garantisi sunulmaktadır. Ayrıca 2 ekstra hedef kelime için de İlk iki sayfa garantisi verilecektir.


Script incelemesinde bulunmak isterseniz, aşağıdaki verileri kullanabilirsiniz.

Admin paneli verileri

Admin paneli giriş linki: Seriilanscripti.com/premium/yonetici
Admin paneli Kullanıcı adı: admin
Admin paneli için Parola: admin1


Kullanıcı paneli verileri

Admin paneli giriş linki: Seriilanscripti.com/premium/girisyap
Admin paneli Kullanıcı adı: test1
Admin paneli için Parola: test1İLETİŞİM DESTEK

E-MAIL : satis @ supervitrin.com
TELEFON : 0(555) 222 02 00

(IDN HATTIR. Telefon ile direk aramalara kapalıdır. BOŞ bir SMS gönderebilir veya DESTEK yazarak KISA MESAJ gönderebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde dönüş sağlanacaktır.)

Admin
Admin

Posts : 1611
Join date : 2013-07-20

View user profile http://oyundelisi.boardonly.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum