Güncel Seçim anketleri - Secimanketleri.org

Go down

Güncel Seçim anketleri - Secimanketleri.org

Post by Admin on Wed Jan 21, 2015 9:53 pm

Site İsmi : Secimanketleri.org

Site Konusu : Güncel Seçim anketleri - Secimanketleri.org

Domain Kayıt Zamanı : Ağustos 2011

Tanıtım ve Açıklamalar : Secimanketleri.org adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoşgeldiniz. Site içerisinde en güncel seçim anketleri ziyaretçilere takdim edilmiştir. Seçimler öncesi halkın nabzını tutmak isteyenler, Secimanketleri.org sitesine bağlanarak buradan seçim anketlerini inceleyebilir.

2015 genel seçimleri için büyük araştırma şirketlerinin anket sonuçlarına gözatmak adına siteyi ziyaret edebilirsiniz. Sitede seçim anketi dışında siyaset ile alakalı her türlü haber ve gelişmelere de ulaşabileceksiniz.

Siyaset dünyasında yaşanan tüm gelişmeler, Secimanketleri.org sitesinde kendine yer bulmuştur. Siyasi partilerin seçim hazırlıkları, liderlerin konuşmalarından altıntılar ve çok daha fazlası bu adreste bulunabilecektir.

2015 milletvekili seçimleri için Milletvekili adayları da yine site üzerinde mevcuttur.

İstanbul'da yaşayan halkın, an itibariyle seçim olsa hangi partiye oy vereceğini görmek için, secimanketleri.org adresini açabilirsiniz. Site üzerinden istanbul seçim anketi yanı sıra pek çok ile özel olarak hazırlanan seçim anketlerine bakabileceksiniz.

Admin
Admin

Posts : 1719
Join date : 2013-07-20

View user profile http://oyundelisi.boardonly.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum